KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15075310

nr 1507 5310

Gunnar Greiber

(1919-2011), Sverige

Oljemålning, Signerad, komposition. Olja på duk, 33x30 cm, yttermått inklusive ram: 53x50 cm

Gunnar Greiber, svensk målare född 1919 i Stockholm.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 5 december 2022
kl 20:16:15

5/12 14:09:29 1      Vinnande bud

Gunnar Greiber

Läs mer om Gunnar Greiber